ŠTÍTOVÉ

Pokud si potrpíte na klasický vzhled a přejete si, aby vaše dveře byly doplněny jednoduchými klikami, měli byste sáhnout po štítovém kování. To je oproti rozetovému kování v celku. Tedy klika i místo pro klíč jsou spojeny do jednoho kusu. Jedná se tedy o klasické provedení, na které jsme zvyklí. I toto kování je stále oblíbené a dokáže skvěle doladit jakékoliv dveře.

Základem je, pořídit si skutečně kvalitní štítová kování, aby vám sloužila dlouhá léta. Berte na vědomí, že je to věc, která je používána prakticky neustále, proto je na místě kvalitu nepodceňovat. Dejte přednost značkovým výrobkům, které se vám odvděčí jak životností, tak designem. Vybírat můžete z nejrůznějších barev, tvarů a provedení. Záleží jen na vašem vkusu a prostředí, kde budou kování umístěna. Zajímavé designové provedení nebo ekonomicky výhodné pro vaši peněženku? Na trhu je skutečně široký výběr, takže vybrat to pravé pro vás, nebude problém. Cílem každého prodejce je samozřejmě spokojenost zákazníka. Proto vám v každé specializované prodejně či webu jistě ochotně poradí.

štítové_kování_rozdělení_cs

Výhodou štítové kliky je její jednoduchá montáž, kterou zvládne snad každý. Proto pokud si myslíte, že nejste kutil, nemusíte se bát, protože na tom není nic náročného. Štítová klika se rozlišuje dle rozměru rozteče. Na změření není nic těžkého a zvládne ho každý. Je to vlastně vzdálenost od středu kliky po střed otvoru pro klíč. Nejčastěji se můžete setkat s rozměry 72 mm, 90 mm a 92 mm.

Neváhejte a zadejte do vašeho internetového vyhledávače „dveřní štítové kování“ mrkněte na široký sortiment, který je pro vás k dispozici. Z klidu domova můžete vybírat to pravé „ořechové“ právě pro váš interiér či exteriér. Jsou vaše doplňky v bytě do zlaté nebo do stříbrné? I podle toho můžete vybírat zbarvení klik. Můžete také sáhnout po neutrální černé, hnědé či bílé. Potřebujete kování do stylového prostoru? I takovým detailem můžete povznést celý prostor a doladit tak tematicky uspořádané místnosti. Důležitým aspektem je samozřejmě i tvar kliky. Můžete zvolit jednoduché tvary bez jakýchkoliv zdobností, rytin, výčnělků a dalších detailů. Ty se většinou hodí k jednoduchým dveřím, aby se k sobě kování a dveře hodily. Samozřejmě záleží na vkusu zákazníka. Naopak k jednoduchým dveřím můžete zvolit zdobná kování, které celé dveře pozvednou a budou tak působit honosněji. Klika na štítu tak splní jakékoliv vaše požadavky na vzhled a budete zaručeně spokojeni.

BANNER_DO_ESHOPU

Štítové dveřní kování je nejčastěji používané kování v našich bytech, domech, kancelářích, prakticky kdekoliv. Je to osvědčená klasika, která nezklame. Nic jím nezkazíte a vždy bude vypadat skvěle. Máte staré a ne moc vzhledné dveře? Pokud se vám nechce utrácet za nové, zkuste to ekonomičtěji a ozvláštněte je novými klikami. Díky nim dveře hned získají nový šmrnc a hned svůj interiér vylepšíte.

V nejrůznějších nabídkách najdete i interiérové štítové kliky bez otvoru, které vypadají velice moderně a vkusně. Další variantou může být kování bez otvoru na klíč, ale s otočným knoflíkem pro zamknutí. Nejčastěji se používá na WC. Nezapomínejte na další aspekt, ze kterého budete kliky vybírat. A to sice pravá a levá strana.

Pozvedněte svůj domov či pracoviště kvalitními klikami, které budou skvělým doplňkem.


Další zajímavé weby kde koupíte ŠTÍTOVÉ kování:

www.kovani-kliky.cz
www.kovani-design.cz