ROZETOVÉ

Pokud už dlouho přemýšlíte nad tím, jak ozvláštnit váš byt či dům, je tu pro vás skvělý tip, jak toho dosáhnout. Nechcete investovat velké peníze do nejrůznějších bytových doplňku? Zkuste se zaměřit na detaily. Co takhle dveřní rozetové kování? Vkusně, stylově, moderně!

A co jsou vlastně kované rozetové kliky? Jedná se o velice moderní provedení dveřního kování, které se skládá z kliky a části pro klíč. Spodní části se říká rozeta, proto označení rozetové. Je stále oblíbenějším typem klik, které vypadá snad v každém interiéru skvěle.

Výhodou těchto klik je široký výběr materiálů, povrchového upravení i designu. Spotřebitele tohoto produktu jistě potěší fakt, že díky montáži, která je prováděna došroubováním, je vyšší životnost. Budou vám tak zdobit byt skutečně dlouhá léta. Záleží na vašem vkusu, jak daleko jednotlivé díly umístíte od sebe, nemusíte znát rozteč. Nevýhodou tohoto kování, oproti štítovému, je to, že montáž dvou kusů vám zabere víc časů, než montáž jednoho. Právě díky luxusnímu vzhledu a provedení, se zákazník může setkat s vyšší pořizovací cenou. Samozřejmě se dají koupit i cenově dostupné kusy. Podle tvaru štítku můžeme rozlišovat rozetové kování s kulatým štítkem nebo se čtvercovým štítkem. Hranaté rozety ještě více podtrhnout modernost a originálnost tohoto kování.

Pokud si příliš nepotrpíte na moderní vzhled a máte spíše stylový interiér bytu nebo potřebujete zařídit restauraci v tomto stylu, můžete si pořídit i kované rozetové kliky, které jsou v černém provedení. Vypadají skutečně originálně a zaručí vám ozvláštnění dveří a celkově prostoru.

rozetové kování kované 2 rozetové kování kované

Bezpečnostní kování rozetové samozřejmě není problém. Nemusíte se rozhodovat, zda chcete krásné kování nebo kování, které ochrání váš majetek. Můžete mít oboje a to v jednom.

bezpečnostní rozetové kliky

Pokud potřebujete nové kliky do vašeho domu, bytu, kanceláře, restaurace, zahradního domku nebo prakticky kamkoliv, skvělou volbou pro vás jsou rozetové kliky. Jsou kvalitní a jejich vzhled je jednoduchý a zároveň luxusní. Chcete se denně koukat na krásné kliky a mít zaručenou kvalitu dlouhá léta? Tak toho je skutečně investice, která se vám vyplatí, a nebudete jí litovat. Nejedno oko návštěvy zůstane pohledem viset na tak krásné a originální kliky. Stačí si jen vybrat jejich vzhled. Pokud si přejete klasický nerezový vzhled nebo chcete jít do méně typické zlaté nebo černé. Každá barva se hodí jinam a doplňuje celkový vzhled prostředí, ve kterém se nachází. Dveřní kování rozetové má stejně široký výběr jako jakákoliv jiná kování. Dalším aspektem je také design a celkový tvar. Někdo si potrpí na dekorované kování s různými tvary, prohnutí, záhyby klik, někdo upřednostňuje jednoduché, čisté linie, které nenarušují nic kolem. Ať už například zdobené dveře nebo okolí celých dveří. Záleží skutečně jen na všem vkusu, pro které se rozhodnete. Kování rozetové je přesně to, co hledáte do vašeho prostoru!

Vali - R BB OCS

Nebojte se pořídit si něco jiného, než jste měli doposud a dejte šanci zajímavým a jednoduchým tvarům. Pokud máte nový dům, právě rozetové dveřní kování bude to pravé! Kulatá nebo hranatá rozeta? Barva? Design? Ať si z těchto klik vyberete jakékoliv, vězte, že budete spokojeni, protože vás jednoduše okouzlí. Každý den na ně budete koukat ještě radši a jejich používání pro vás bude potěšením.

BANNER_DO_ESHOPU


Další zajímavé weby kde koupíte rozetové kování:

www.kovani-kliky.cz
www.kovani-design.cz