NEREZOVÉ

Máte nový dům? Koupili jste si nové dveře a sháníte k nim kvalitní a designové kliky? Nebo máte starší dveře a přemýšlíte, jak je ozvláštnit a hodit jim nový kabát? Tak právě pro vás je tu široký výběr nerezových klik.

Nerezová klika je krásným doplňkem pro váš interiér. Vypadá elegantně, luxusně a hodí se snad kamkoliv. Tímto materiálem skutečně nic nezkazíte. Ba naopak! Nerez je vysoce kvalitní materiál, který je odolný vůči korozi. Budete si tak nerezové kování užívat dlouhá léta a budou vám skvělým sluhou, kterého se nebudete bát používat denně. Budete se z něj těšit jak v interiéru, tak v exteriéru.

Na výběr máte z rozetového kování v provedení čtvercové nebo kruhové rozety. Tyto typy jsou velice oblíbené, protože působí velice moderně a dokážou skutečně pozvednout váš domov. Dalším typem je štítové kování, které se od rozetového liší tím, že klika a otvor pro klíč jsou vcelku. Montáž je jednoduší a rychlejší. I v tomto případě si můžete vybrat tvar a design dle vašich představ tak, aby se vám, co nejvíce hodil do vašeho prostoru. Nejčastěji však zákazníci vsází na jednoduché pravidlo, že ke zdobeným dveřím volí jednoduché nerezové kování, naopak k jednoduchým dveřím si mohou dovolit zdobné kliky. Záleží skutečně na vkusu klienta, pro jaký typ se rozhodne. Jedno je však jisté. A to sice to, že s nerezem bude zaručeně spokojen.

cobra alena-s nerez cobra zeus-r

Pro majitele domu, které mají venkovní vchody nebo třeba zahradní domky se zaručeně hodí i nerezové kliky venkovní. I exteriér si přece zaslouží být opečováván. Proto se nebojte vyšperkovat si i kůlničku na dříví. Nemluvě o vchodových dveřích, které jsou praktický první, co návštěva uvidí. I tato část domu by neměla být zanedbávána, ale brána vážně. Kvalitní a stylová klika tak může krásně dotvořit celek.

Nerezova klika je přesně to, co hledáte pro vaše dveře. Vsaďte na kvalitu a špičkový design. Na tematicky zaměřených webech nebo ve specializovaných kamenných prodejnách se dozvíte vše potřebné. Odborníci na slovo vzaté vám ochotně poradí, jaké typy kování vybrat. Spokojenost zákazníka je pro ně na prvním místě. Proto se nemusíte bát nefér jednání, ale budete moci počítat se skutečnou odborností.

BANNER_DO_ESHOPU

Co potřebují vaše krásné nové dveře? Co potřebují vaše starší opotřebované dveře? V obou případech je odpověď stejná. Jednoznačně je to nerezové dveřní kování!  Vylepší vzhled dveří a krásné dovytváří celý interiér. Navíc je nerez kvalitní materiál, který zajistí dlouhou životnost. Hranaté, kulaté, oválné, silné, úzké, zahnuté, dekorované… Je jen na vás, pro který typ se rozhodnete. Dalším aspektem při rozhodování je také matnost. Můžete si pořídit matné nerezové kování nebo lesklé. Oboje mají své výhody a nevýhody. Jedny se snadno ohmatají, druhé zase ztrácejí pocit naleštěnosti a čistoty. Nezapomínejte, že jde o to, aby vzhledem kliky vyhovovaly vám.

Navštivte webové stránky prodejen a vybírejte z pohodlí domova. Pokud si potrpíte na přímý kontakt, nic vám nebrání tomu, navštívit přímo prodejnu s dveřním kováním a zamířit do sekce nerezové kování. Překvapí vás, z jak široké škály budete moci vybírat. Nebudete vědět, kam se dřív podívat a co si dříve osahat.


Další zajímavé weby kde koupíte NEREZOVÉ kování:

www.kovani-kliky.cz
www.kovani-design.cz